Престижна спеціальність "Менеджмент безпеки інформації" - Polska Consult TM

Вища освіта – значний крок у становленні особистості як фахівця, а освіта в Польщі відкриває великий спектр професій для випускника.

Напрям “Менеджмент безпеки інформації” відіграє важливу роль у сучасному світі, оскільки людству доступні величезні масиви інформації та безліч способів роботи з нею, а необхідність приховувати конфіденційні відомості тільки посилилась через активність кіберзлочинців та небезпеку витоку інформації.

Щоб стати кваліфікованим менеджером із захисту інформації, достатньо вступити до університетів Польщі на відповідну спеціальність і здобути освіту.

Що таке спеціальність “Менеджмент безпеки інформації”

Безпека інформації для кожної компанії має першочергове завдання, оскільки на її серверах зберігаються секретні дані про виробництво, співробітників, партнерів, інколи клієнтів тощо.

Це дуже важливо для збереження статусу фірми, тому будь-яка небезпека для конфіденційних даних може сильно вдарити по авторитету компанії. Це і призвело до необхідності появи нової посади – фахівця із захисту інформації.

Проходячи навчання в Польщі за спеціальністю “Менеджмент безпеки інформації”, студент навчається не тільки захищати інформацію від витоку, а й іншим підходам до роботи з ІТ:

  • економічний – аналізується обсяг витрат на впровадження і роботу певних ІТ, складається прогноз прибутків або економії, яка стане результатом застосування даної ІТ;
  • організаційний – розробка організації процесу впровадження та застосування ІТ-технологій в узгодженні з роботою всієї компанії;
  • аналітичний – оцінюються потреби клієнтів і можливості їх задоволення;
  • системний – розглядається інформаційне середовище загалом, об’єднуються всі підходи і методи;

Для реалізації цього студент, який навчається в польському університеті, отримує фундаментальні пізнання системи інформаційних технологій і вчиться використовувати комплекс методик під час розв’язання будь-якої проблеми з ІТ-безпекою.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – “Менеджмент безпеки інформації”

Виходячи із завдань спеціалізації, можна виокремити сфери, у яких працюватиме фахівець із менеджменту безпеки інформації, що здобув вищу освіту в Польщі:

  • техзабезпечення ІТ-системи;
  • обслуговування та апгрейд системи;
  • розробка і планування в рамках забезпечення безпеки інформації;
  • структурування інформаційного середовища для забезпечення безпеки інформації;
  • робота з персоналом компанії для реалізації запланованих завдань із забезпечення безпеки інформації.

Також на фахівця може лягати вирішення питань фінансового забезпечення інформаційних систем, але програма навчання дає всі необхідні знання в цій сфері.

Працевлаштування з дипломом напряму – “Менеджмент безпеки інформації”

Професійні напрямки категорії менеджменту безпеки інформації дуже затребувані, далі ця тенденція не тільки зберігається, а й посилюється.

Попит на фахівців, які Польською мовою здобули освіту в Польщі, зростає, тому проблем із працевлаштуванням не передбачається. Робота з інформацією може бути сміливо названа роботою майбутнього.

Абітурієнти, які зробили свій вибір разом із міжнародним освітнім проектом Polska Consult TM, мають прекрасні шанси на гідну самореалізацію в майбутньому!

Подати Заявку на спеціальність "Менеджмент безпеки інформації" - Polska Consult TM