Престижна спеціальність Коучінг в бізнесі - Liceum

Одним із головних етапів у житті кожної людини є здобуття вищої освіти в Польщі. Щоб надалі мати хороший дохід, важливо правильно вибрати професію. У всіх країнах затребувана спеціальність “Коучинг у бізнесі”.

Що таке спеціальність “Коучинг у бізнесі”

Почнемо з простого поняття “коучинг”. Його ще називають консультуванням. Спеціаліст у цій галузі схожий на психотерапевта. Він дає людині поради, спрямовує її, супроводжує і підтримує.

Коуч повинен допомогти досягти мети і бажаного результату. При цьому він не каже, яке рішення буде правильним, а пропонує кілька варіантів. Людина має сама зробити вибір.

Послугою цих фахівців користуються у всіх сферах, зокрема і в бізнесі. Їхнє завдання – розкрити потенціал підприємців для досягнення ними найкращого результату.

Професіонал може проводити не тільки індивідуальні, а й групові заняття. Коуч мотивує, створює затишну і довірчу атмосферу в колективі.

Спеціальність підходить грамотним, щирим і ерудованим особистостям, які можуть вислухати, проаналізувати ситуацію і дати правильну пораду. Тільки для активних, цілеспрямованих і стресостійких підійде ця професія. Можна здобути якісну освіту в Польщі.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері “Коучинг”

Коуч може знайти роботу скрізь і завжди. Професія затребувана не тільки в Польщі, а й в інших країнах. Навчання в Польщі триває три роки до рівня бакалавра, і два роки до академічного рівня магістра. По закінченню видається диплом, який не втрачає свою юридичну силу навіть за кордоном. З освітою у сфері “Коучинг” можна влаштуватися у великі компанії, де необхідно допомагати і супроводжувати бізнесменів.

Багато випускників польських університетів відкрили власні кабінети і ведуть приватну практику. До них шикуються черги підприємців, яким потрібна допомога. Таким чином, фахівці отримують хороший регулярний дохід.

Є можливість кар’єрного зростання. Для цього важливо працювати на результат, щоб люди в певних колах впізнавали коуча. Якщо людина зможе домогтися успіху, до неї завжди будуть записуватися люди.

Працевлаштування з дипломом спеціальності “Коучинг у бізнесі”

Університети Польщі пропонують пройти навчання професії. Кваліфікованому фахівцеві, який пройшов навчання Польською мовою, будуть раді скрізь. Адже на нього високий попит.

Випускник польського університету, який здобув освіту через міжнародний освітній проєкт Polska Consult TM може влаштуватися в державну установу, приватну компанію або працювати самостійно. Йому навіть доступний фріланс, завдяки якому коуч може допомагати людям через інтернет.

Подати Заявку на спеціальність "Коучинг у бізнесі" - Polska Consult TM