Новини

05 жовтня 2015 року відбулася урочиста інавгурація студентів першого року навчання у Вищій Школі імені Яна Павла ІІ в Бялій Підлясці.  У новому навчальному році в Школу вступили, як зазначив ректор пан Юзеф Бергер, рекордна кількість першокурсників – понад 1 тис. осіб.

Церемонія інавгурації в PSW

На церемонії були присутні не лише першокурсники, а й всі співробітники PSW, а також запрошені гості.  Серед гостей на інавгурації були представники місцевої влади, ксьондзи, співробітники внутрішньої безпеки Польщі, а також представники науки, які проводять свої дослідження на базі наукового центру Eko-Agro-Tech при PSW.

Польський ВИШ прийняв на перший курс випускників шкіл Дніпропетровської області

Серед першокурсників цього року було понад 30 осіб – студентів Дніпропетровського Обласного Союзу Поляків.  Варто відзначити, що діти з Картою Поляка отримали можливість навчатися безкоштовно.

Для церемонії імматрикуляції було обрано по одному представнику з кожного напряму.  Посвячення в студенти і вручення студентських квитків здійснювалося особисто ректором.  Також на церемонії були вручені бронзові та срібні медалі декільком співробітникам за важливий внесок у розвиток Вищої Школи.  Були відзначені нагородами й декілька студентів старших курсів, які беруть активну участь в житті й розвитку Школи.

Перед студентами виступили представники старших курсів із напутнім словом, серед них була й студентка з Дніпропетровська, яка зараз навчається на 2 курсі за напрямком «Туризм та рекреація».  Наприкінці церемонії виступила музична група Школи з власними піснями.