БлогАкадемія медіальної та суспільної культури в Торуні - Polska Consult TM

Вища освіта в Польщі користується великою популярністю як у країнах Європи, так і Заходу. Серед інших особливо виділяється Академія медіальної та суспільної культури в Торуні (Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu).

Академія заслужила блискучу репутацію завдяки високій якості викладання та великому розмаїттю наукової діяльності, в якій студенти мають змогу проявити себе. У цій статті ви детально дізнаєтеся про один з престижних вищих навчальних закладів Польщі.

Історія створення Вищої школи

Академія медіальної та суспільної культури в Торуні була заснована 2001 року і є відносно молодим навчальним закладом. Однак це не стало на заваді для створення міцної наукової та матеріальної бази за прямої підтримки держави Ватикан.

Академія була заснована директором радіо “Марія” та засновником телеканалу “TRWAM”. У перші роки існування у ВНЗ було всього два факультети за спеціальностями “соціальна політика” і “культура в ЗМІ”.

З 2005 року до складу спеціальностей увійшли “політологія” і “журналістика та суспільна комунікація”. До 2006 року освіта у ВНЗ відбувалася  тільки на першому ступені навчання, але за рішенням міністра науки і вищої освіти з’явився і другий ступінь навчання. Навчання відбувається на заочній та стаціонарній формі.

Мета навчального закладу

Історія створення Вищої школи - Polska Consult TM

Місія Академії в Торуні є служіння людині. ВНЗ дає студентам можливість повноцінного особистісного розвитку. У навчально-виховному процесі, що здійснюється у вищому навчальному закладі, беруть участь визнані в Польщі та світі професори. Студенти мають змогу віднайти себе та своє місце через наукову спільноту, професійну спільноту та національну.

Своєю чергою, використання знань, отриманих за спеціальністю “політологія”, дає змогу знайти себе в галузі соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, житла тощо. У дусі повного гуманізму відбувається також освіта за спеціальністю “інформаційні технології”.

Не тільки теорія, а й практика

Нині у виші викладають найкращі професори, які можуть поділитися зі студентами не лише теорією, а й особистим досвідом роботи. Багато чого з навчального процесу відводиться на практику.

Студенти вже з першого курсу починають проходити практику в телевізійних студіях або беруть участь у зйомках фільмів. Навчання проводиться на Польській мові, тому перед вступом в ВНЗ потрібно закінчити мовні курси.

Завдяки великій кількості практичних занять випускники Академія медіальної та суспільної культури в Торуні одразу ж після завершення навчання можуть приступити до роботи та розвитку професійної кар’єри.

Високий статус

За 14 років існування ВНЗ зміг заробити собі хорошу репутацію і стати невід’ємною частиною освіти в Польщі. Студентам викладають понад 120 професорів і докторів наук, а одночасно у ВНЗ навчаються понад 2 тис. студентів.

Також студенти можуть скористатися програмою з обміну студентами та вирушити на навчання або практику по своїй спеціальності в одну з країн Європейського Союзу. ВНЗ підписав низку договорів за програмою ERASMUS, що дало змогу проводити обмін не тільки студентами, а й викладачами.

Студентське дозвілля

Студенти Вищої школи медіальної та суспільної культури в Торуні - Polska Consult TM

У вільний час студенти займаються в наукових гуртках і студентських організаціях. Також у ВНЗ проходять різні зустрічі та благодійні акції.

На території Академії діє сучасна бібліотека, в якій зібрано не тільки томи книг, а й обладнано комп’ютерні столи з доступом до Інтернету. У розпорядженні студентів є комфортабельний гуртожиток з усіма зручностями, а також сучасний спортивний зал. У навчальному закладі все організовано таким чином, щоб молоді люди могли проявити себе в багатьох сферах.

Міжнародний проект Polska Consult TM довгі роки допомагає абітурієнтам з України втілити в життя мрію – здобути престижну європейську освіту і досягти величезного успіху у своєму житті. Зробіть свій крок на шляху до блискучого майбутнього і ви!