Престижна спеціальність - Право зі спеціалізацією судовою - Polska Consult TM

Освіта в цілому є неймовірно важливою для становлення людини як особистості та фахівця. Вища освіта в Польщі дозволяє отримати величезний багаж знань і, при цьому, вміти використовувати його в повсякденному житті та професії.

Фахівці правового напряму із судовою спеціалізацією користуються великим попитом на ринку праці в будь-якій державі, тому їх робота високо оплачується. Вивчитися на такого фахівця можна як в місцевих вишах, так і університетах Польщі.

Що таке спеціальність «Право зі спеціалізацією судовою»

Спеціаліст, який пройшов навчання в Польщі та займається правом із судовою спеціалізацією, отримує можливість роботи не тільки в юриспруденції як такій, а й безпосередньо в судовій сфері.

Ця спеціальність передбачає вивчення не тільки основних правових норм, а й судового діловодства, статистики, правових основ організації діяльності суддів, приставів та інших працівників судової й виконавчої сфери.

Кар’єрні можливості фахівців у галузі – «Право зі спеціалізацією судовою»

Зростання кар’єри зі здобуттям вищої освіти в Польщі стане гарантованим – всюди потрібні фахівці з високим рівнем підготовки, тому з працевлаштуванням  проблем не виникне.

Отримана в польському університеті освіта за спеціальністю «Право зі спеціалізацією судовою» передбачає побудову кар’єри, як у юридичних організаціях будь-якого напрямку, так і в спеціалізованих установах:

  • в суді будь-якого рівня (місто, область, район);
  • в правоохоронних органах та інших підрозділах, що підпорядковуються Міністерству внутрішніх справ;
  • у відділах кадрів суду, органах внутрішніх справ;
  • в установах пенітенціарної служби;
  • в судових архівних відділах тощо.

Список професій за цією спеціальністю досить великий, але варто звернути увагу, що навчання в Польщі за цією спеціальністю передбачає неподільну магістратуру, тобто з першого до п’ятого курсу студент навчається безперервно та отримує ступінь магістра. Після закінчення магістратури студент може працювати за фахом або займатися викладацькою діяльністю.

Працевлаштування з дипломом напряму – «Право зі спеціалізацією судовою»

Що стосується працевлаштування, освіта в Польщі з проєктом Polska Consult TM за спеціальністю «Право зі спеціалізацією судовою» дозволяє працювати судовим секретарем, помічником судді та навіть суддею, а також фахівцем із вирішення юридичних питань.

На зазначену спеціальність завжди є попит, а якщо фахівець має високий професійний рівень і досвід роботи, то йому скрізь буде зелене світло.

Подати Заявку на спеціальність "Право зі спеціалізацією судовою" - Polska Consult TM