Мега-престижна спеціальність - Економіка фінансів та банків - Polska Consult TM

Робота в фінансових установах вимагає відповідної освіти. В університетах Польщі абітурієнтам пропонується спеціальність «Економіка фінансів і банків». Фахівці цього напряку надзвичайно затребувані, професії, пов’язані з цією спеціальністю, користуються попитом, як в державних організаціях, так і в приватних компаніях.

Що таке спеціальність «Економіка фінансів та банків»

Спеціальність «Економіка фінансів та банків» передбачає після навчання в Польщі роботу з грошовими коштами, обігом фінансів і управління капіталом.

Спеціаліст з економіки фінансів та банків отримує в університеті ґрунтовні знання в економічній сфері, що дозволяють планувати й розраховувати роботу із накопиченнями і вкладеннями, управляти фінансовим обігом компаній, державних та приватних кредитних і банківських організацій.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – «Економіка фінансів та банків»

В університетах Польщі (так само як і в місцевих університетах) студентам доступний великий спектр знань і умінь в галузі «Економіка фінансів та банків», який відкриє перед ними широкі перспективи кар’єрного росту.

Фахівець, який професійно розуміється в питаннях економіки, потрібен кожному банку й будь-якій компанії, що оперує капіталами. Тому вчорашній випускник польських університетів запросто зможе знайти роботу в таких напрямках, як:

  • банківська справа;
  • фінансова аналітика;
  • бухгалтерський облік;
  • кредитування;
  • аудит;
  • страхування.

Список професій, які мають відношення до економіки фінансів та банків, швидко розширюється. Але для того, щоб знайти гарне місце, необхідно отримати високий ступінь освіти – в університетах Польщі можна вивчитися на бакалавра і магістра, далі вступити в аспірантуру, а ті, кого більше приваблює науково-дослідницька діяльність або робота викладачем, можуть закінчити докторантуру.

Після отримання ступеня бакалавра або магістра вже можна почати працювати за фахом.

Працевлаштування з дипломом напряму – «Економіка фінансів та банків»

З дипломом про вищу освіту в Польщі за вказаною спеціальністю можна піти працювати банкіром, кредитним експертом, касиром і службовцем банку, а також працівником митної інспекції, аудитором, консультантом із податкових та фінансових питань, ризик-менеджером, скарбником (казначеєм), менеджером лізингових тощо, – список можна продовжувати досить довго.

Попит на кваліфікованих економістів і фінансистів, які здобули освіту в Польщі, разом с проєктом Polska Consult TM досить високий, тому при пошуку місця роботи проблем не виникне.

Подати Заявку на спеціальність "Економіка фінансів та банків" - Polska Consult TM