Престижна спеціальність Менеджмент кадрами і оутсорсінг HR - Polska Consult TM

Робота компанії залежить від кожного, окремо взятого, співробітника, тому у відносно недавній час з’явилася нова затребувана спеціальність “Менеджмент кадрами та аутсорсинг HR”.

Якщо абітурієнт мріє працювати з людьми і мотивувати їх на нові звершення, ця спеціальність, якнайкраще, підходить для реалізації цієї мети. Щоб стати фахівцем з менеджменту кадрами та аутсорсингу HR, потрібно закінчити університет Польщі та отримати диплом про вищу освіту.

Що таке спеціальність “Менеджмент кадрами та аутсорсинг HR”

Кожен працівник у компанії чимось зайнятий, але що буде, якщо деяка частина персоналу перестане ефективно виконувати свою роботу? Компанія зазнаватиме збитків, перестане розвиватися і загалом зазнає поразки на ринку.

Щоб уникнути такого плачевного результату, було розроблено концепцію менеджменту кадрами та аутсорсингу HR. Ця спеціальність у польських університетах відкриває можливості для роботи кількох фахівців – з підбору персоналу, мотивації, адаптації, організації корпоративних заходів тощо.

Спеціаліст, який здобув освіту в Польщі за цим напрямом, активізує робочий процес, спостерігає за активністю і залученістю співробітників, розробляє методики для стимуляції та підвищення ефективності роботи.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – “Менеджмент кадрами та аутсорсинг HR”

У різних вишах по всьому світу – у Польщі та інших країнах Європи, Америці тощо. – студенти отримують великий спектр знань і вмінь у сфері менеджменту кадрами та аутсорсингу HR, що відкриває можливості працевлаштування та кар’єрного зростання. Фактично, такі фахівці можуть працювати в будь-якій сфері:

  • торгівля;
  • реклама;
  • логістика;
  • виробництво;
  • страхування;
  • банківська справа;
  • держ. адміністрація;
  • адвокатська або нотаріальна контора;
  • поліція тощо.

Для цієї спеціальності зростає кількість професій, а рівень підготовки та подальша кваліфікація залежить від ступеня освіти. В університетах Польщі доступно кілька варіантів – бакалавр, магістр, аспірант.

Далі йдуть наукові ступені, які можуть бути корисними для тих, хто вирішив займатися навчанням у Польщі молодих спеціалістів або науково-дослідною діяльністю в цій сфері.

Працевлаштування з дипломом напряму – “Менеджмент кадрами та аутсорсинг HR”

Професій для реалізації випускників вишів, які здобули вищу освіту в Польщі Польською мовою за цим напрямом, дуже багато, попит на них є і чималий, тому кожен новий фахівець з менеджменту кадрами та аутсорсингу HR може знайти собі підходящу вакансію, влаштувавшись на виробництво, у приватну фірму або державну організацію.

Абітурієнти, які зробили правильний вибір у плані вступу до престижних польських вищих навчальних закладів із міжнародним освітнім проєктом Polska Consult TM, мають чудові шанси зробити успішну кар’єру та досягти відчутних результатів у самореалізації.

Подати Заявку на спеціальність "Менеджмент кадрами та оутсорсинг HR" - Polska Consult TM