Універсальна спеціальність - Фінанси державні та муніципальні - Polska Consult TM

Щоб знайти хорошу роботу, потрібно обрати напрямок діяльності, який подобається, і здобути вищу освіту в Польщі. Таких фахівців завжди раді бачити на будь-якому підприємстві. Окрім перспектив у трудовій діяльності, освіта допомагає людині розвиватися та зростати як в особистісному, так і в професійному плані.

Фінансова сфера користується неабияким попитом, бо зараз важко уявити компанію чи підприємство, яке б не працювало з фінансами в принципі. А з державними і муніципальними фінансами зможе працювати не кожен, що і визначає цінність таких співробітників.

Фахівці в цій сфері можуть розраховувати на хороше винагородження, а отримати таку кваліфікацію можна в одному з університетів Польщі.

Що таке спеціальність “Фінанси державні та муніципальні”

Спеціаліст, який пройшов навчання в Польщі і займається державними та муніципальними фінансами, здійснює діяльність із підрахунку, планування та перерозподілу бюджету.

Саме цим співробітником проводиться аналіз витрат і доходів, розраховується розмір надходжень і витрат. Для цього знадобиться аналітичний склад розуму, здатність холоднокровно працювати з великими обсягами фінансових коштів, використання сучасних методик і стратегій роботи з фінансами та володіння Польською мовою.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – “Фінанси державні та муніципальні”

Кожному майбутньому студенту цікаво дізнатися, де він зможе працювати, отримавши певну спеціальність. Відучившись у польському університеті або виші іншої держави за спеціальністю “Фінанси державні та муніципальні”, можна влаштуватися в такі організації:

  • фінустанови та організації будь-якого рівня самоврядування;
  • відділи організацій незалежно від форми власності, що займаються економічними, бухгалтерськими, фінансовими та аудиторськими питаннями;
  • фінансові держструктури управління бюджетом тощо.

Ступені освіти в Польщі бувають різні, від них передусім залежатиме рівень підготовки студента. Зокрема, у польських університетах можна здобути ступінь бакалавра за обраною спеціальністю, потім вступити на магістра і, за бажанням, піти далі й здобути наукові ступені. Для роботи достатньо бакалавра або магістра.

Працевлаштування з дипломом напряму – “Фінанси державні та муніципальні”

Освіта в Польщі, отримана разом із проєктом Polska Consult TM, дає змогу влаштуватися на роботу у фіскальні служби та бюджетні організації, а також фінустанови будь-якого рівня управління, державні та комерційні банківські установи, страхові компанії, пенсійні фонди.

Спектр професій, які відкриваються випускнику з цією спеціалізацією, дуже великий.

Подати Заявку на спеціальність "Фінанси державні та муніципальні" - Polska Consult TM