Мега-престижна спеціальність - Економіка готельного бізнесу - Polska Consult TM

Будь-яка освіта розширює горизонти, відкриває нові можливості та допомагає особистості розвиватися в різних напрямках.

Спеціальність “Економіка готельного бізнесу” в університетах Польщі дає змогу побудувати свою кар’єру у сфері готельного бізнесу, а цей напрямок є цінним не тільки для туристичних міст, а й для будь-якого населеного пункту, в якому є хоча б один готель.

Фахівець такого профілю, який пройшов навчання в Польщі, легко знайде роботу до душі як за місцем проживання і навчання, так і в інших країнах, оскільки здатність організувати і підняти на ноги готельний бізнес високо цінується і добре оплачується.

Що таке спеціальність “Економіка готельного бізнесу”

Роль готельного бізнесу в сучасному світі досить велика, це і послужило появі такої спеціальності у вищих навчальних закладах.

Навчатися на “Економіку готельного бізнесу” можна в польських університетах та інших вищих навчальних закладах, таких як Академії, Університети та Вищі школи, що мають факультети готельно-ресторанного бізнесу, туризму та готельної справи.

Ця спеціальність навчає всіх тонкощів ведення готельного господарства, організації бізнесу з економічної та законодавчої точки зору.

Кар’єрні можливості фахівців у сфері – “Економіка готельного бізнесу”

Гарний фахівець, який розуміється на економіці готельного бізнесу, зможе надавати послуги з розробки бізнес-плану для створення нових об’єктів готельного господарства та консультувати щодо поліпшення економічного становища організацій, які вже працюють, а також продумати свій власний бізнес у напрямі гостинності, як називається ця галузь сфери обслуговування.

Готельний бізнес охоплює не тільки готелі та мотелі, а й заклади громадського харчування, культури та відпочинку, розташовані в готельних комплексах, санаторіях і подібних організаціях.

Працевлаштування з дипломом напряму – “Економіка готельного бізнесу”

Гарний фахівець, який розуміється на економіці готельного бізнесу, зможе надавати послуги з розроблення бізнес-плану для створення нових об’єктів готельного господарства та консультувати щодо поліпшення економічного становища організацій, які вже працюють, а також продумати свій власний бізнес у напрямі гостинності, як називається ця галузь сфери обслуговування.

При цьому випускник навчального закладу, який здобув освіту в Польщі за цією спеціальністю, може працювати в різних напрямках – від часткової зайнятості у вигляді консультаційної діяльності в онлайн-форматі до офіційної роботи в державній або приватній компанії.

Як варіант – після здобуття вищої освіти в Польщі з Проєктом Polska Consult TM, а конкретно ступеня магістра влаштуватися в систему освіти та займатися викладацькою діяльністю.

Подати Заявку на спеціальність "Економіка готельного бізнесу" - Polska Consult TM