Елітна спеціальність - Економічний аналіз - Polska Consult TM

Економіка являє собою велику галузь діяльності, тому освіта за цим напрямом відкриває широкі перспективи перед випускниками вишів.

Навчатися за спеціальністю «Економічний аналіз» можна в університетах Польщі. Освіта – це завжди поштовх до розвитку особистості кожної людини, як спеціаліста в тій чи іншій справі.

Вища освіта в Польщі за напрямом аналітики в області економіки передбачає обробку величезних масивів цифрової та фінансової інформації, але ця робота затребувана в найрізноманітніших компаніях, тому завжди можна знайти відповідний варіант працевлаштування.

Що таке спеціальність «Економічний аналіз»

Спеціаліст, який пройшов навчання в Польщі і займається аналітикою, здійснює аналіз і розробку стратегій економічного розвитку, будує алгоритми їх реалізації, а також досліджує вплив суспільства, економіки та політики на бізнес-процеси.

Спеціальність передбачає практичну й аналітичну роботу в галузі економіки. Для цього освітньою програмою надаються базові, фундаментальні знання і комплекс умінь для їх використання.

Кар’єрні можливості фахівців в сфері – «Економічний аналіз»

У польських університетах студентам надається все необхідне для майбутньої роботи:

  • в зарубіжних компаніях, аналітичних фірмах;
  • в органах державної влади та місцевого самоврядування;
  • в дипломатичних установах;
  • в громадських організаціях;
  • в мас-медійних структурах;
  • в консалтингових компаніях.

Список професій за цими напрямками зростає з кожним роком – з’являються нові стратегії розвитку, відкриваються компанії, розробляються нові концепції ведення бізнесу, в яких обов’язково будуть потрібні знання професійного економічного аналітика.

Після отримання освіти в Польщі за ступенем магістра, студент польського ВНЗ має можливість продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі або піти працювати за фахом. Іншими варіантами роботи в сфері економічного аналізу є викладацька або наукова діяльність.

Працевлаштування з дипломом напряму – «Економічний аналіз»

Влаштуватися на роботу з такою освітою, отриманою з проєктом Polska Consult TM досить просто – в кожній консалтингової компанії знайдеться місце для професійного аналітика , можна працювати в приватних або державних компаніях, консультувати клієнтів або працювати над власним проектом.

Випускник польських університетів з дипломом про вищу освіту – готовий фахівець з економічного аналізу, якому відкритий перспективний шлях в будь-яку контору й установу.

 

Подати Заявку на спеціальність "Економічний аналіз" - Polska Consult TM